24.11.14

Necati Şaşmaz ve Raci Şaşmaz arasındaki ipler tamamen koptu

Bir yıl önce ettikleri kavga sonrası ortaklıklarını bile bitiren Necati ve Raci Şaşmaz arasında ipler tamamen koptu. Raci Şaşmaz, geçirdiği kazada ölümden dönen kardeşini hastanede ziyaret etmedi.

Necati Şaşmaz, Pana Film'i kuran, Kurtlar Vadisi'ni yaratan, kendisine Polat Alemdar rolünü veren kardeşi Raci Şaşmaz'la 1 yıl önce kavga edip ortaklığını bitirmişti. O günden beri hiç konuşmayan iki kardeş babaannelerinin cenazesinden bile yan yana gelmedi.

Şaşmaz, Pazar günü ciddi bir trafik kazası geçirdi, ölümden döndü. Raci Şaşmaz, çene kemiği iki yerinden kırılan, zor bir ameliyat atlatan kardeşini hastanede ziyaret bile etmedi. Aile, iki kardeş arasındaki bu bitmek bilmeyen küslük nedeniyle çok üzgün.'ABİSİNE GEÇMİŞ OLSUN BİLE DEMEDİ'

Trafik kazası geçiren Necati Şaşmaz'ı kardeşi Raci Şaşmaz ne telefonla aradı ne de hastanede ziyaret etti.

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz geçen Pazar günü dizi setinde trafik kazası geçirdi. Çene kemiği iki yerinden kırılan Şaşmaz'a doktoru konuşma yasağı koydu. Alt ve üst çenesi 4 hafta süreyle birbirine kitli kalacağı için sadece sıvı gıdalar alabilecek ve pipet ile beslenecek. Anlaşılan o ki Necati Şaşmaz'ın bu hali bile kardeşi Raci Şaşmaz'ın yüreğindeki buzları eritmeye yetmedi. İki kardeşin küs olduğunu televizyon sektöründe bilmeyen yoktur. Necati Şaşmaz, Pana Film'i kuran, Kurtlar Vadisi'ni yaratan, kendisine Polat Alemdar rolünü veren kardeşiyle 1 yıldır hiç konuşmuyor.

KAVGALARI BÜYÜK

Necati Şaşmaz'ın 'son yıllarda diziyle hiç ilgilenmiyorsun' sözüyle başlayan gerginlik, kavgaya dönüşmüş, abi-kardeş dönüşü olmayan bir yola girmişti. Önce Pana Film'deki ortaklıklarını bitirdiler. Raci Şaşmaz, mülk hakkı kendisinde olan Nişantaşı'ndaki 7 katlı binadan geçen Ağustos ayında Pana Film'in taşınmasını istedi. Avukatı aracılığıyla abisine tebligat göndererek 'en kısa sürede binayı boşalt' dedi. Yapım şirketini Çamlıca'ya taşıyan Necati Şaşmaz akabinde senaristler Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan'ın ayrılık kararıyla Kurtlar Vadisi'nde tek başına kaldı. Aile büyüklerinin araya girmesi de abi-kardeşi barıştırmaya yetmedi. Babaannelerinin ölümü bile onları yan yana getiremedi. Cenazede birbirlerinden uzakta saf tuttular, ne konuştular ne göz göze geldiler.

Kaynak: Vatan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder