12.10.12

Suskunlar 22. BölümSuskunlar 22. Bölüm

"Herkes Güçlü Olmak İster"
Herkes güçlü olmak ister. En çok da eski gücünü kaybedenler. Sait Karam gibi. Müdür başına gelenlere yeterince sessiz kaldı. Şimdi kaybettiklerini geri almak istiyor. Bunun için kime gidecek? Güçlenmeyi kafasına koyan sadece Sait değil.
Kuyudibi'nde bir Bilal efsanesi ağızdan ağıza dolaşmaya başladı. Bilal şimdi, hep hayal ettiği şeye bir adım daha yakın. Güce yakınlaşmak, Bilal'i neyden uzaklaştıracak?
Bu iki güç sevdalısı da karşısında aynı kişiyi bulacak. İkisini de zorlayacak birini. Bu güç gösterileri arasında sabırlı duran bir kişi var ki, onun için dirayetli olmak gittikçe zorlaşıyor. Ahu artık içindekileri daha fazla taşıyamayacak. Ahu'nun dilinden dökülenler karşısında yıkılmamaya Bilal'in gücü yetecek mi?


"HERKES GÜÇLÜ OLMAK İSTER!" Aslında bu yaşamda herkes güçlü olmayı ister. En çok da sahip olduğu gücünü yitirenler. Baş gardiyan Sait Karam gibi! Yeterince sessiz kalan müdür artık kaybettiklerinin peşindedir. Yeniden güçlenmek isteyen Sait kimin yanına gidecek? Tabii yeniden güç sahibi olmayı dileyen sadece müdür değildir. Kuyudibi mahallesinde ise Bilal'in ismi kulaktan kulağa korku saçarak geçer. Sarı, hayalini kurduğu güce ulaşmak üzereyken aslında neyden uzaklaşıyor olacak? Güç aşığı bu iki adamın karşısında da aynı isim olacak. Üstelik onları çok fazla zorlayacak bir isim. İçindekileri daha fazla taşıyamayan Ahu'nun söylediklerini taşımaya da yetecek midir Sarı'nın gücü? Tür: Dram, Romantik, Suç Oyuncular: Aslı Enver, Murat Yıldırım, Sarp Akkaya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder