14.9.12

Suskunlar 18. BölümSuskunlar 18. Bölüm

"Durduramıyorum"
Gurur tarafları belirledi, intikamının yolunu çizdi. Plan işliyor. Bizimkiler birbirine tekrar kenetlendi. Ama yeni planlardan da oyunculardan da habersizler..
İrfan ve Sait yeni emirleri beklerken, Nisan çoktan işe koyuldu. Ecevit'i kendine çekmek için üstüne düşeni yapacak. Bu arada Gurur bizimkilerden biri olma yolunda uğraşıyor. Ama onların şimdi Gurur'un dostluğundan çok daha büyük bir derdi var.
En büyük bela yine en günahsızı buldu. Gülten ve İbo'nun arasına koca bir duvar koydu. Bu duvarı aşmak, İbo'nun büyümek için verdiği en büyük sınav olacak.


"DURDURAMIYORUM" Gazanfer, kendi intikamının yolunu çizip, taraflarını belirledi. Planı tıkır tıkır işler. Ecevit, Ahu, Bilal ve İbrahim ise birbirine yeniden kenetlenip bir oldular. Fakat yeni oyunlardan da kötülüklerden de habersizlerdir. Takoz ve Başgardiyan Sait, kendilerine verilecek görevleri bekler. Bu esnada Nisan çoktan plana start vermiştir. Şerif'i yani Ecevit'i, kendisine aşık edip kendine bağlamak için elinden geleni ardına koymayacak. Gurur komiser ise Kuyudibi'nden biri olabilmenin yolunu arar. Fakat bizimkilerin Gurur'dan ve onun dostluğundan çok daha mühim bir derdi vardır. En acı olay yine geldi ve en masumu buldu. Iska'nın gerçekten büyüyebilmesi için bu sınavı aşması gerekecek!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder