1.9.15

Deniz Çakır -Meryem Çakırbeyli

Çakır'ın karısı Meryem net bir insandır. Çakır'ın Nazlı ile olan ilişkisinin karşısında bile her zaman dimdik ayaktadır. Bir yerde Çakır ondan intikam alıyor diye düşünür. Yoksa kocasının ondan başka birisini sevebileceğine ihtimal vermiyor. Ailenin erkeklerine bir şey olsa bu kocaman mafya ailesini Meryem rahatlıkla yönetebilir. Böyle sevgi dolu bir kadın gerektiğinde ölüm emri verebilir mi? Söz konusu ailesi ise ve öldürülecek olan bunu hak ediyorsa evet...

Uzun zamandır oynadığı dizilerde başarıyı yakalayamayan güzel oyuncu Deniz Çakır bomba dizi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" ile ekranlara dönüyor.  Dizinin ATV ekranlarında Eylül ayında başlayacağını belirtelim.

Deniz Çakır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi ile ekranlara dönüyor. Hızır Çakırbeyli adlı karakterin karısını oynayacak olan Çakır bu dizi de başarıyı yakalamanın hedefi içerisinde olacak. Uzun zamandır dizinin proje aşamasında olduğunu da belirtelim. Usta yapımcı Raci Şaşmaz Pana Film ile olan beraberliğinin bitmesi ile birlikte kendi projelerini hayata geçirmenin peşinde ve bu yapımda Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ı bir araya getirmeyi başardı.


Bir çok yapımda rol alan oyuncu şüphesiz en büyük çıkışı Yaprak Dökümü ile yapmıştı ve bu diziden sonra ünü artmıştı. Şimdi ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  ile yeni bir yola çıkacak olan oyuncu buradan da kalıcı bir iş ile ayrılmanın peşinde ve bunu başarabilecek kapasiteyi kendinde buluyor. İzleyici Eşkıya Dizisi ile yeni bir yol için artık çok az bir zaman kaldı ve yeni yayın döneminde ekranlarda olacak. Dizinin senaryosunu usta yazar Bahadır Özdener üstleniyor ve yeni bir aksiyon dizimiz bizleri o eski vadi havasına taşıyacak gibi gözüküyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Oyuncusu Deniz Çakır Rol Aldığı Yapımlar

Kadın İsterse
Yaprak Dökümü
40
İffet

Muhteşem Yüzyıl

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder