1.9.15

Müjde Uzman - Nazlı Öztürk

Zengin olmanın değil ama başarılı olmanın hayallerini kurmuş olan Nazlı, evli çocuklu bir mafya babasına sevdalanmıştır. Üstelik de aralarında 20'ye yakın yaş farkı varken... Onun "kadını" olmayı kabul etmiştir, ondan hamile bile kalmıştır. Bin kere pratik yapsa da bir kez bile boşanmaz isen yüzümü asla göremezsin diyememiştir. Kendisi kaderci değildir, akılcıdır...

Bildiklerimizi unutuyoruz ve bir başka kabadayılık hikayesi ile sizlerle oluyoruz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile birlikte Eylül ayında yeni bir dizimiz olacak. İnanıyoruz ki bu yapım bu hafta sona erecek olan Karadayı'nın tahtına aday olacaktır. Oktay Kaynarca ve Deniz çakır ile birlikte dizide rol alacak bir diğer isim olan Müjde Uzman Hadi İnşallah adlı sinema filmi ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. Murat Boz ile iyi bir ikili olan oyuncu şimdi ise eline geçen bu farsayı en iyi şekilde değerlendirmek istiyor. Yapımcı Raci Şaşmaz ona güveniyor ve başarılı olacağına inanıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Oyuncusu Müjde Uzman hemen hemen her oyucunun olduğu gibi yolu Muhteşem Yüzyıl'a düşen oyunculardan. Daha önce bir kaç dizide konuk oyuncu olarak rol alan oyuncu asıl deneyimini "Hadi İnşallah" ile yaşadı. 20 Dakika dizisinde Kuzgun karakterini canlandıran Müjde Uzman, son olarak Fatih dizisinde Dilyar rolünü oynadı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder